PodwiązkiBielizna erotyczna - kuszące podwiązki

Kusząca bielizna w połączeniu z ciekawymi dodatkami jak podwiązki czy pasy do pończoch. Erotyczna bielizna, seksowne przebrania, stroje erotyczne na różne okazje oraz kusząca bielizna damska w komplecie daje świetny efekt, kobieta wygląda wyjątkowo i czuje się odważniejsza.

 

Czerwona podwiązka

Czerwona podwiązki to na studniówce tradycja już od wielu lat. Jednak dzisiaj podwiązki sa nie tylko czerwone, każdy wg własnego gustu dobiera odpowiedni kolor bielizny dla siebie. Najpopularniejsze w dalszych ciągu sa oczywiście czerwone, ale dużą popularnością cieszą się też podwiązki czarne i podwiązki błękitne. Delikatne podwiązki mogą elegancko przyozdobić nogi kobiety, świetnie komponują się również z bielizną erotyczna lub wymyślnym strojem erotycznym. Podwiązka to intymna i osobista część bielizny damskiej. Podoba się zarówno kobietom jak i mężczyznom. Odważne kobiety z chęcią noszą podwiązki, pończochy i inne ciekawe dodatki bielizny damskiej. 


Podwiązki - pończochy - sexy bielizna

Podwiązka może być delikatne przyozdobiona dodatkowo wstążeczką lub innym subtelnym dodatkiem. Najczęściej jest noszona razem z pończochami i dodatkowo kuszącymi pasami do pończoch, które całości nadają seksapilu. Niektóre nieśmiałe kobiety noszą taką bieliznę erotyczną tylko we własnej sypialni, inne natomiast nie mają oporów, żeby wyjść w takim stroju na miasto. Podwiązka przez lata była przedmiotem przesądów zarówno studniówkowych jak i weselnych. Nadaje zmysłowości, w połączeniu z innymi dodatkami na przykład koronkową bielizną upiększa kobietę i podoba się facetom. Noszona jest również ze zwyczajnych względów estetycznych, nie zawsze musi to być mocno widoczna czerwona podwiązka noszona do krótkiej spódniczki. Początkowo podwiązka służyła do podtrzymywania pończoch. Z biegiem czasu funkcję tą przejęły praktyczne pasy do pończoch, które też mogą być eleganckie i zmysłowe jeżeli są noszone w odpowiedni sposób i są oryginalnie ozdobione.

Podwiązki - bielizna erotyczna

Podwiązka jako element bielizny erotycznej jest właściwie podstawą kompletnego stroju erotycznego kobiety. Gorset, pończochy i inne dodatki świetnie współgrają wizualnie. Podwiązka w zależności od kolorystyki całego stroju erotycznego jest idealnym uzupełnieniem całego wyglądu kobiety. Czarna podwiązka do czarnego gorsetu czy kuszącego body idealnie komponuje się na kobiecie z długimi nogami. Czerwona podwiązka może dobrze komponować się zarówno z czerwonym przebraniem erotycznym jak i białą bielizną erotyczną. Czarne podwiązki są bardziej uniwersalne i mogą właściwie pasować do każdej stylizacji. Jednak jeżeli chcemy, aby podwiązki wyszła na pierwszy plan i była dobrze zauważalna to najlepszych wyborem jest czerwona podwiązka. Seksowne podwiązki

Najczęściej wybierana jest w kolorze czerwonym jak i czarnym, choć paleta barw tych tkanin jest znacznie większa, co ułatwia skompletowanie całej bielizny erotycznej na wybraną okazję. Ważne jest tutaj eksperymentowanie poprzez zabawę, aby zagwarantować sobie oraz partnerowi niezapomniane chwile w sypialni. Warto więc wybrać odpowiednią podwiązkę, która pobudzi zmysły i pożądanie.

 

 

Wróć do BIELIZNA EROTYCZNA