Bodystocking

BODYSTOCKING

Bodystocking to całkiem popularny strój erotyczny dla kobiet niekoniecznie znany w Polsce pod tą właśnie nazwą. Bodystocking to rodzaj kombinezonu, obejmującego tułów, nogi i czasem również ręce. Różnego rodzaju bodystocking może dawać różne wrażenie estetyczne, jednymi z najbardziej popularnych są bodystocking koronkowe. Bardzo ładne upiększenia, finezyjne kształty i wycięcia podkreślają talię i figurę kobiety. Ciekawą odmianą bodystocking jest też typ zentai – przebranie na całe ciało, łącznie z dłońmi i twarzą, które wykonane jest najczęściej z nylonu, spadexu, albo również bawełny, czy wełny, delikatne w dotyku, nosząc mamy miłe wrażenie delikatnego materiału

Sexy Bodystocking

Najczęstszym dylematem posiadaczek bodystocking jest pytanie, czy pod taką bieliznę zakładać staniki i figi, czy jednak nosić taki kostium jako samodzielny strój. Oczywiście jest to kwestia wygody i własnych potrzeb estetycznych, na szczęście mając tak szeroki wybór erotycznych przebrań i seksownej bielizny możemy zrobić to po swojemu i dobrać wszystkie elementy wg własnego widzi mi sie. w Myśl powiedzenia "wszystkie chwyty  dozwolone" można powiedzieć, że każdy ma prawo przekraczać wszelkie granice estetyczne, stylizacyjne i ogarniające zamysł mody w jakieś ustalone ramy.

Bielizna erotyczna - bodystocking

W tak oryginalnej i zmysłowej bieliźnie każda kobieta czuje się seksownie! Czarna koronka lub siatka wyszczupla i pozwala ukryć niedoskonałości skóry, takie jak blizny czy przebarwienia lub niedoskonałości figury. Bodystocking odpowiednio dobrane nie jest wulgarne, jest bardzo zmysłowe, a jednak nie jest przesadą. Nie każdy facet lubi tak wyzywające kobiety i może go to onieśmielić, jednak z drugiej strony mamy część mężczyzn, którzy uwielbiają kiedy ich kobieta chce wyglądać coraz lepiej i chce się podobać. Istnieją także wersje bodystocking troche odbiegające od tych najbardziej znanych. Warianty bodystocking mogą zawierać gorset bieliźniany, pas do pończoch i pończochy – jedynym warunkiem jest to, żeby całość dało się założyć jako jeden element.

Seksowne bodystocking

Bodystocking jest elementem garderoby, który z powodzeniem odnajduje się w sypialni, dlatego warto aby każda kobieta miała go w swojej szafie. Strój ten seksownie obejmuje całe ciało i podkreśla w nim to, co najlepsze. Dużą zaletą bodystockingu jest to, że można nosić go dyskretnie w dowolnej stylizacji modowej. Oprócz tego skutecznie zakrywa wszelkie niedoskonałości, począwszy od cellulitu i rozstępów do przebarwień na skórze.Co więcej, pomaga wysmuklić ciało co zdecydowanie przekłada się na większość pewność siebie w namiętnych chwilach i nie tylko.